Adres Pamiątkowa 24
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-505
Telefon 61 641 25 84
WWW: https://tlumaczenia-pwn.pl/
Dodano 15-01-2018

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Ważne urzędowe dokumenty wymagają uwierzytelnienia lub poświadczenia podczas tłumaczenia. Krótko mówiąc, potrzebne są wtedy tłumaczenia przysięgłe. Najlepsze zaoferować może wyłącznie Biuro Tłumaczeń PWN!

Od tego typu tłumaczy oczekuje się przede wszystkim odpowiednich uprawnień, które otrzymuje się dopiero po zdanym egzaminie państwowym. Oczywiście tłumacze przysięgli PWN posiadają wszelkie uprawnienia, a ponadto odznaczają się ponadprzeciętnym doświadczeniem oraz ogromną wiedzą. Zajmują się tłumaczeniem dokumentów dla firm, osób prywatnych, sądowych, a także wielu innych. Co ważne, biuro to oferuje przekłady na oraz z wielu języków. Wystarczy skontaktować się z pracownikiem w celu ustalenia tego, czy dany język nie będzie stanowił problemu. Wykonaj pierwszy krok i postaw na bezbłędne tłumaczenia z pewnego źródła.

Wystaw Komentarz


  • Użytkownik Likaonek dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Z tłumaczeniami przysięgłymi miałem do czynienia po raz pierwszy właśnie w biurze tłumaczeń PWN. Wykwalifikowani tłumacze i terminowe wykonanie usługi, stawia tą firmę wysoko wśród konkurencji.
  • Ocena 4
>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

FIRMA

Premier Group

Poznań

FIRMA

Biuro Podróży Misja Travel

Poznań