FOX Robert Nowakowski


Czapki futrzane uszatki


Adres Krępowska 8
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65-128
Telefon +48 663 530 075
WWW: https://fox-fashion.pl/
Dodano 17-02-2018

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jeszcze do niedawna futrzane czapki uszatki noszone były wyłącznie przez panów. Jednakże to już przeszłość. Obecnie po czapki futrzane uszatki, coraz chętniej sięgają także panie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, sklep internetowy firmy Fox poleca bogaty asortyment takich uszatek dla pań, czapek z naturalnego futra lisa i jenota.

Takie czapki uszatki mają niezwykle atrakcyjną cenę i wyjątkową zaletę, można je nosić z uszami związanym z tyłu, co nadaje nam oryginalnego wyglądu, a gdy jest bardzo zimno, można uszy spuścić. W obu przypadkach czapka prezentuje się bardzo efektownie. Papacha nadaje się świetnie na wyjazd w góry, ponieważ doskonale ochroni naszą głowę i uszy przed mrozem.

Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar czapki zamówić, na polecanej stronie sklepu dowiesz się, jak prawidłowo zmierzyć obwód głowy.

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń pod podany na stronie numer, a z pewnością pracownicy sklepu odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Wystaw Komentarz


  • Użytkownik Dagmara Szymańska dodał komentarz 2018-03-23 15:57:48
  • Zima oczywiście uderzyła znów na wiosnę ;) Musiałam sobie sprawić taką czapkę uszatkę bo temperatury i śniegi nie odpuszczają.
  • Ocena 5
>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

SCANNER 3D "TECHNAR" Eugeniusz Bednarczyk

Głogów

FIRMA

Allemeble

Sława

FIRMA

Denticus

Zielona Góra