Adres Borowska 254
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-558
Telefon 71 3361265
WWW: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/
Dodano 25-05-2019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jeśli w ostatnim czasie zmarł Ci ktoś bliski, zapewne będziesz musiał skorzystać z usług firmy pogrzebowej. Jednak jej wybór nie jest taki oczywisty szczególnie dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie zajmował się organizacją pochówku. Na co należy zatem zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na dostępność. Zakład Pogrzebowy Witwicka świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, zapewniając całodobowy transport zwłok. Mając na uwadze, że śmierć to trudny okres dla rodziny zmarłego zajmują się dopełnieniem wszelkich formalności związanych z pochówkiem, zwłaszcza jeśli ten nastąpił poza granicami kraju.

Firma umożliwia także rodzinie zmarłego rozłożenie płatności na raty, jeśli koszt pochówku przekroczy kwotę zasiłku pogrzebowego. To ważne, jeśli nie dysponujesz rezerwowymi środkami na taką okoliczność. W takim dniu nie może zabraknąć odpowiedniej oprawy muzycznej, kwiatów czy innych dodatkowych elementów, które godnie upamiętnią zmarłego. Zleć organizację ceremonii profesjonalistom, którzy odciążą Cię po to, byś mógł w spokoju pogodzić się ze stratą i pożegnać zmarłego w sposób, na jaki zasługuje.  

Wystaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Kabiny dla tłumaczy

Mogilany

FIRMA

Przygody na obcasach

Stavanger

FIRMA

Dental Med

Wrocław