Adres Janasa 4
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-855
Telefon +48-515-515-301
WWW: https://gabaryty.net/
Dodano 10-09-2019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jednym z największych wyzwań dla firm przewozowych jest transport specjalny. Niekoniecznie muszą to być od razu duże maszyny czy konstrukcje, choć najczęściej tak właśnie jest. Przedsiębiorstwo ze strony gabaryty.net realizuje także na przykład transport dużych łodzi motorowych i jachtów, które znacznie przekraczają dopuszczalną szerokość, a czasem także długość i wówczas trzeba taki ładunek zupełnie inaczej traktować.

Kadra tej firmy ma odpowiednie doświadczenie i fachową wiedzę konieczną do realizacji tego typu zleceń. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta, dlatego wielu z nich chętnie powraca z kolejnymi zleceniami. To właśnie długoletnie doświadczenie firmy sprawia, że przewozy krajowe i zagraniczne są perfekcyjnie organizowane i w konkurencyjnych cenach.

Pracownicy tego przedsiębiorstwa załatwiają też niezbędne pozwolenia na transport wybranymi trasami, na których czasami konieczna jest nawet zmiana organizacji ruchu. Znajomość języków przez kadrę firmy pozwala na załatwienie stosownych pozwoleń na przejazd również na trasach zagranicznych.

Wystaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała

FIRMA

psychoterapeuta-slask.pl

Katowice

FIRMA

RoyalDekor Ewelina Stępień

Kłobuck