Komputronik Biznes


Usługi it dla firm z Krakowa


Adres Walerego Sławka 3A
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-633
Telefon +48 502 337 720
WWW: https://www.itpodkontrola.pl/
Dodano 01-12-2017

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jakie usługi it w Krakowie oferuje IT pod kontrolą? Na stronie internetowej itpodkontrola.pl możesz sprawdzić, jakie firmy już zaufały projektom. Możesz poszerzyć grono zadowolonych odbiorców. Na co możesz liczyć, decydując się na ofertę?

Usługi informatyczne polegają na szeroko pojętym audycie informatycznym oraz na outsourcingu druku. Jeśli zatem ułatwienie pracy z dokumentami byłoby dla Ciebie korzystne, zadaj nurtujące Cię pytania poprzez formularz kontaktowy. Oferta związana z drukiem, jest uzupełniona propozycją dotyczącą druku 3D. Na powyższej stronie internetowej znajdziesz oddzielną zakładkę poświęconą tej usłudze, ponieważ jest ona coraz popularniejsza i warto dowiedzieć się więcej na jej temat. Dodatkowo maksymalizujesz zyski, wybierając firmę, która jest profesjonalna i doświadczona w swoim fachu.

Wystaw Komentarz


  • Użytkownik Dorota Wilk dodał komentarz 2018-08-02 11:44:32
  • Ta firma opisana w tekście bardzo pomogła mi zapanować nad firmą pod kątem informatycznym. Teraz wszystkie zadania/zlecenia/usługi między działowe przebiegają o wiele szybciej niż poprzednio.
  • Ocena 4
>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Kraków

FIRMA

AGTOM s. z o.o.

Kraków

FIRMA

Kabiny dla tłumaczy

Mogilany