Adres Piekary 12
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-823
Telefon +48 535 640 570
WWW: https://bizuu.pl/
Dodano 02-02-2023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Oferta polskiej marki odzieżowej to przemyślane stroje dla kobiet, dobre na wszelkie okazje. W asortymencie zaprezentowanym na stronie bizuu.pl można znaleźć nie tylko efektowne sukienki czy eleganckie marynarki, ale też na przykład ciepłe golfy i kolorowe kardigany, idealne, by otulić się nimi w chłodny dzień. Pozwalają też one na tworzenie efektownych stylizacji, doskonałych nie tylko w domowych pieleszach, ale też w biurze czy na spotkaniach ze znajomymi.

Efektownie prezentują się zwłaszcza długie kardigany, które pięknie i przyjemnie otulają sylwetkę, świetnie wyglądając z dopasowanymi strojami. Poza tym produkty te mocno rzucają się w oczy, mają bowiem nie tylko wyraziste kolory i ich połączenia, ale też czasem zwracające uwagę napisy.

Wszystkie też wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na częste użytkowanie oraz pranie - trzeba tylko pamiętać, by stosować się do wskazań producenta zamieszczonych na metkach. Gwarantuje to możliwość długotrwałego użytkowania produktów.

Wystaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

FIRMA

Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

FIRMA

Premier Group

Poznań