Poradnia Psychologiczna Pomocnia


Psycholog dziecięcy poznań


Adres Śniadeckich 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-773
Telefon 795 795 202
WWW: https://www.pomocnia-poznan.pl/
Dodano 28-06-2023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Ze wsparcia, jakie oferuje Poradnia Psychologiczna Pomocnia, mogą skorzystać osoby, które nie potrafią samodzielnie poradzić sobie z problemami. Na wizytę w gabinecie psychoterapeuty decydują się ludzie nieradzący sobie z nadmiernym stresem, z niską samooceną, a także zmagający się z nerwicą natręctw, depresją i różnego rodzaju zaburzeniami.

Spotkania ze specjalistą nie muszą odbywać się wyłącznie w poradni. Klienci mogą skorzystać z terapii online np. na wyjeździe wakacyjnym lub służbowym. Sesje internetowe to dobra propozycja dla osób bez prawa jazdy.

Z oferty mogą skorzystać nie tylko dorośli. W poradni w Poznaniu działa psycholog dziecięcy. W gabinecie specjalisty młody człowiek znajdzie zrozumienie. Spotkania umożliwiają wykrycie danego problemu na wczesnym etapie. Dzięki wsparciu psychologa rodzice mogą dowiedzieć się, dlaczego ich pociecha np. nie chce chodzić do przedszkola, jest agresywna lub zamknięta w sobie. Specjalista może nauczyć małego człowieka radzenia z negatywnymi emocjami.

Wystaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

FIRMA

Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

FIRMA

Premier Group

Poznań