Adres Witolda Pileckiego 2
Miejscowość Skawina
Kod pocztowy 32-050
Telefon 12 444 55 66
WWW: https://janbox.pl
Dodano 02-09-2023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Prezentowana firma od wielu lat zajmuje się produkcją opakowań. Katalog produktów jest bardzo rozległy. Mieszkańcy Krakowa mogą zamówić kartony, np. niezbędne do przeprowadzki. Firmowi eksperci nie boją się żadnego wyzwania. Chętnie realizują zarówno zamówienia standardowe, jak i nietypowe. Odbiorcy hurtowi mogą zlecić wykonanie pudełek o dowolnym wymiarze i kształcie. Minimalna ilość zamówienia to 500 sztuk. Warto umówić się na spotkanie z konsultantem i omówić szczegóły współpracy.

Prezentowana firma JanBox poleca produkty z dwu- i pięciowarstwowej tektury. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się pudełka tradycyjne, a także kartony produkowane według klasyfikacji FEFCO. Pracownicy mogą wykonać opakowania zgodne z normą lub na życzenie klienta wprowadzić pewne modyfikacje. Wszystko zależy od specyfiki branży i preferencji kontrahenta.

Na stronie internetowej opublikowano poradnik. Eksperci podpowiadają w nim, jak wybrać kartony do przeprowadzki i jakie przedmioty najlepiej w nich umieścić.

Wystaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Komputronik Biznes

Kraków

FIRMA

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Kraków

FIRMA

AGTOM s. z o.o.

Kraków