Adres Zygmunta Noskowskiego 22
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-705
Telefon
WWW: https://sankalpa.pl/
Dodano 25-12-2023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Na stronie internetowej sankalpa.pl oferowane są różnorodne zabiegi, które korzystnie wpływają na samopoczucie fizyczne oraz psychiczne człowieka. Dużą popularnością cieszą się koncerty relaksacyjne. W studio w Poznaniu często wykorzystywane są misy i gongi tybetańskie. Wprowadzają one w stan głębokiego relaksu, synchronizują półkule mózgowe, poprawiają koncentrację i pogłębiają samoświadomość. Działają holistycznie na cały organizm, sprzyjają wyciszeniu i pomagają radzić sobie z negatywnymi emocjami.

W studiu można skorzystać także z zajęć grupowych, które uruchamiają w ciele wibracje neurogeniczne. Metoda TRE jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi cierpiących na różne choroby przewlekłe, bóle mięśniowe, bezsenność, pogorszoną odporność, nadmierny stres i niepokój. 

Można tu zapisać się również na grupowe i indywidualne zajęcia jogi. Doświadczeni instruktorzy uczą różnorodnych technik oddechowych i medytacyjnych oraz pokazują, jak wykonywać poszczególne asany, by poprawić elastyczność ciała. 

Wystaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

FIRMA

Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

FIRMA

Premier Group

Poznań