Adres Jackowskiego 34
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-512
Telefon (61) 848-31-31
WWW: http://www.telekontrakt.pl
Dodano 03-07-2018

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Założenie firmy zajmujące się drukowaniem czy kopiowaniem to z pewnością ogromny wydatek. By taka spółka świetnie prosperowała, potrzebne są ogromne nakłady finansowe - odpowiedni do takich zabiegów sprzęt jest bowiem dość drogi. Z pomocą przyjść może firma AC Telekontrakt, która oprócz zakupu sprzętu, oferuje także dzierżawę kserokopiarki czy drukarki. To świetne rozwiązanie - nowa na rynku firma może korzystać ze specjalistycznego sprzętu, nie ponosząc tym samym kosztów jego zakupu! Dodatkowo odpada również płacenie za sprzęt czy akcesoria niezbędne do jego funkcjonowania - różnego rodzaju tonery czy odpowiedni papier również stanowi dość duży wydatek. 

Współpraca z tą firmą to gwarancja udanej transakcji dla obu stron - zapraszamy do korzystania z jejusług, które opisane zostały na stronie internetowej telekontrakt.pl. 

Wystaw Komentarz


  • Użytkownik edish dodał komentarz 2019-06-07 12:01:16
  • Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z AC Telekontrakt - do świetny partner w zakresie wynajmu sprzętu biurowego, tj. kserokopiarki. Bez wątpienia będziemy z nimi nadal kooperować, gdyż przekonuje nas ich oferta a także podejście do partnerów biznesowych.
  • Ocena 5
>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

FIRMA

Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

FIRMA

Premier Group

Poznań