Daniel Burkacki "Diano"


Skórzana saszetka | Diano


Adres Wiejska 3
Miejscowość Nowe Grocholice
Kod pocztowy 05-090
Telefon 500 200 944
WWW: https://diano.pl/
Dodano 29-01-2019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Jednym z najbardziej praktycznych i wygodnych dodatków, jest skórzana saszetka, zwana również nerką. Dziś przeżywa ona prawdziwy boom, a wszystko to za sprawą swojej użyteczności. Saszetki noszone na biodrze są więc podręcznym schowkiem, w którym znaleźć się mogą najbardziej przydatne akcesoria, takie jak telefon, klucze, portfel oraz dokumenty. Idealnie dopasowują się do ciała, dzięki czemu nawet całodzienne ich noszenie nie wiąże się z dyskomfortem. Chcąc zaopatrzyć się w ten właśnie dodatek, warto zapoznać się z ofertą znajdującą się na stronie Diano.

Saszetki mogą być wykonane z wielu różnych materiałów, jednak dużym uznaniem cieszy się skóra. Stanowić ona będzie doskonałe uzupełnienie eleganckiego lub też casualowego looku, jak również sportowej stylizacji. Idealnie sprawdzi się podczas wycieczek rowerowych oraz pieszych, lecz nie tylko. Jest to klasyczny i ponadczasowy dodatek, który od lat nie wychodzi z mody.

Wystaw Komentarz


  • Użytkownik Matylda Sadowska dodał komentarz 2019-02-08 13:47:32
  • Saszetka skórzana oferowana przez firmę Diano przypadła mi bardzo do gustu i lubię ją nosić przy okazji uroczystych wyjść z domu.
  • Ocena 3
>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

FIRMA

Libido Rank

Warszawa

FIRMA

Paul Dental Centrum Stomatologii

Wołomin