WIELSPIN Sp. z o.o.


Turnusy dla osób starszych


Adres Jeziorna 16
Miejscowość Wągrowiec
Kod pocztowy 62-100
Telefon 67 262 09 00
WWW: https://osrodek.wielspin.pl/
Dodano 25-03-2019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Turnusy organizowane dla osób starszych są bez wątpienia dobrym rozwiązaniem w przypadku nawracających problemów ze zdrowiem. Zastosowane leczenie może przynieść znaczną ulgę w wykonywaniu codziennych czynności. W przypadku nawracającego bólu środki farmakologiczne zazwyczaj są opcją doraźną. Nie jest to jednak regułą. Osoby starsze borykają się różnymi problemami zależnymi od wieku.

Specjaliści z osrodek.wielspin.pl tuż po przyjeździe przeprowadzają konsultacje, na podstawie których ustalony zostaje przebieg leczenia. Dysponują nowoczesnym sprzętem, a także szeregiem zabiegów poprawiających krążenie i łagodzących napięcie nieczęsto powstałe w wyniku ucisku.

Stymulując organizm do samoleczenia, można skorzystać z powszechnie stosowanej refleksoterapii stóp, która ma za zadanie wpłynąć na receptory odpowiedzialne za dręczące nas dolegliwości. Na schorzenia reumatyczne pomoże m.in. jonoforeza, laseroterapia, krioterapia, magnetoterapia, które uśmierzą ból, w bezpieczny sposób przyspieszając leczenie stanów zapalnych.

Wystaw Komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

FIRMA

Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

FIRMA

Premier Group

Poznań