Adres Bartoszylas 43B
Miejscowość Stara Kiszewa
Kod pocztowy 83-430
Telefon 586876055
WWW: https://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/
Dodano 08-07-2019

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Wakacje nad jeziorem wśród zieleni to ciekawe rozwiązanie dla całej rodziny, ponieważ niezależnie od wieku każda osoba znajdzie tam coś dla siebie. Za największą zaletę pobytu nad wodą zalicza się ciszę i spokój oraz możliwość rozpoczęcia od hałasu. W dzisiejszych czasach oferty turystyczne są niezwykle atrakcyjne, co oznacza, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Przykładowo agroturystyka nad jeziorem na Kaszubach to miejsce gwarantujące niezapomniane wrażenia, miłe przeżycia oraz atrakcyjne ceny. Oferta ta dostępna jest po wejściu na stronę osrodekwypoczynkowykaszuby.pl.

Wakacje w Polsce są okresem urlopowym i choć pogoda często bywa zmienna, to piękna przyroda oraz atrakcje turystyczne nie mają sobie równych. Wakacje agroturystyczne nad jeziorem to możliwość korzystania z dobrodziejstw akwenów, odpoczynku w spokojnej okolicy oraz chodzenia na długie spacery. Domki umiejscowione nad jeziorem są chwalone przez przyjezdnych za ogromną swobodę oraz duży komfort użytkowania. Jest to też korzystne rozwiązanie w przypadku wyjazdu dużej grupy znajomych.

Wystaw Komentarz


  • Użytkownik Tomasz Kowalski dodał komentarz 2020-06-29 14:10:20
  • W tej agroturystyce byłem z rodziną w zeszłym roku i bardzo nam się spodobało. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś tam wrócimy.
  • Ocena 3
>

Zlokalicowane W Okolicy


FIRMA

DentiCo

Gdańsk

FIRMA

Kaczucha

Szczecin

FIRMA

MEDISS Gabinety Stomatologiczne

Gdańsk